Bývalí členové vedení

Rada klubu

  • Mgr. Alžběta Tomanová, členka rady 18.12.2011 - 14.5.2012
  • Iveta Palkovičová, členka rady 18.12.2011 - 8.12.2012
  • Mgr. Květoslav Richter, místopředseda klubu, člen rady 18.12.2011 - 8.12.2012
  • Emilie Stránská, členka rady 8.12.2012 - 28.10.2013
  • Bc. Štěpánka Štrajtová, místopředsedkyně 18.12.2011 - 30.11.2013
  • Marcela Moser, místopředsedkyně 30.11.2013 - 29.11.2015
  • Mgr. Zdeněk Šupina, člen rady 30.11.2013 - 29.11.2015
  • PaedDr. Eva Kráčmarová, členka rady 30.11.2013 - 29.11.2015
  • Radek Hrachovec, místopředseda, člen rady 30.11.2013 - 12.11.2016

 

Kontrolní komise

  • Radek Hrachovec, člen komise 18.12.2011 - 30.11.2013
  • Mgr. Štěpánka Štrajtová, členka komise 30.11.2013 - 29.11.2015