Lenka "Lenočka" Pospíšilová se stará o vše, co členové potřebují

18.02.2012 15:06

Od února 2012 se o blaho všech členů našeho klubu stará jako dobrovolník Lenka Pospíšilová, která slyší na přezdívku Lenočka.

Na ní se můžete obrátit se záležitostmi kolem své registrace do klubu, když vám chybí členský průkaz nebo známka, nebo když vás napadne cokoli, co by stálo za to v klubu dělat, nebo nedělat. Lenočka má na starost i vybrání příspěvků od členů a také informování členů e-mailovou rozesílkou. 

Kontakt na ni je: tel. 603 214 518, e-mail lenocka@lutin.cz

Kromě akcí našeho klubu, ze kterých si vybírá především ty zpívací a výtvarné, a práci v naší kontrolní komisi ještě stíhá jeden koníček, nebo spíš kůň - je hlavní vedoucí dětského oddílu Duha Křišťál v Lutíně nedaleko Olomouce. Ten se zaměřuje na celoroční činnost s dětmi, zejména v oblasti turistické, sportovní, poznávání přírody. Křišťál se nevyhýbá ani veškerým dalším činnostem, které děti můžou zajímat, například deskové hry, výtvarné schůzky, poznávací a vzdělávací výlety atd.

Trochu více o Lenočce můžete zjistit i zde