Advent v Norimberku

autobusový zájezd za bavorskou předvánoční atmosférou a historií
 
sobota a neděle 4. - 5. 12. 2021 │ Nürnberg (Německo)
 
 

Počátek prosince je v bavorském Norimberku kouzelným časem vánočních příprav. Norimberský adventní trh je 400 let starý a patří k nejpopulárnějším v Evropě. Poprvé se tu prodávalo už v roce 1628. V centru je rozestavěno více než 200 stánků a vánoční atmosféru dokreslují osvětlené stromy, plno vánočních dekorací a v neposlední řadě i hrázděné domy a atmosféra starobylého města. Říká se, že na místních trzích se dají koupit ty nejhezčí vánoční ozdoby – smí se tu prodávat výhradně tradiční zboží, vyrobené z klasických materiálů jako je sklo, dřevo, textil.

Nabízíme osvědčený model: v sobotu odpolední prohlídku kulturních a historických pamětihodností města, po setmění volno na adventní zážitky na trzích a v neděli dopoledne příležitost na nákupy či procházky Norimberkem s vánoční atmosférou. Akci připravujeme pro 23 účastníků. Držme si palce, aby se adventní zájezd, loni odložený kvůli koronaviru, mohl uskutečnit! Podrobnosti k ubytování a programu najdete v propozicích níže.

 

Cena: 2 350 Kč člen / 2650 Kč nečlen spolku Přátelé přírody z. s.

(Zahrnuje dopravu středním autobusem na místo a zpět, ubytování se snídaní v hostelu v centru města a balíček na cestu domů.)

 

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte zálohu 1 400 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 201205. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet. Zbytek doplaťte na účet pod stejným symbolem do 20. 10. 2021.

 

Aktuální podmínky cestování do Německa sledujeme. Všichni cestující do Německa musejí mít potvrzení o testu, o očkování nebo o prodělání nemoci COVID-19. Test musí mít všechny osoby, které dovršily 12 let. Test nesmí být starší než 48 hodin (antigenní) nebo 72 hodin (PCR). Osoby, které v posledních 10 dnech pobývaly na území rizikové země s nebezpečnou mutací viru, mohou vstoupit pouze s testem (tj. očkování ani prodělání nemoci COVID-19 nemá váhu). Více...

 

Storno podmínky: 

  • Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.
 
 
 
 
Bližší info - organizátoři: 
  • Marta P. Perůtková a Hynek Pečinka (+420 602 431 149, fox@malaliska.cz)