Expedice Krušec

aktivní prázdninový výjezd za domácí turistikou
 
sobota – sobota 24. - 31. 7. 2021 │ KRUŠNÉ HORY, Jáchymov a okolí
 
 

Rozhodli jsme se potěšit vás v době snad už pomalu pokoronavirové, kdy ale není ohledně zahraničního cestování nic jisté. Proto vám nabízíme týdenní aktivní pobyt v pro Hanáky vzdálených Krušných horách lemujících severozápadní hranici Česka s Německem v délce cca 130 km, zhruba od Kraslic po Děčín. Na českou stranu spadají příkrými svahy. Nejvyšším vrcholem je Klínovec (1244 m n. m.) v jihozápadní části hor. Co do výšky se Krušné hory nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

Podrobnosti k ubytování a programu najdete v propozicích níže.

 

 PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE  

 

Cena: 1 700 Kč člen / 2 000 Kč nečlen spolku Přátelé přírody, z. s.

V ceně je 7× ubytování. Cena neobsahuje dopravu, tu si účastníci zajišťují sami. K ubytování je možno přikoupit polopenzi, zájem o ni vyznačte na přihlášce.

 

Přihlášení a storno podmínky

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte OBRATEM zálohu 1 000 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 210724. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet. Zbytek doplaťte na účet pod stejným symbolem do 30. 6. 2021.

Nebude-li se akce moci konat z důvodů způsobených epidemií koronaviru, slíbil ubytovatel vrátit kompletní zaplacenou částku. V takovém případě Vám vrátíme zaplacený účastnický poplatek.

 

Storno podmínky: 

  • Při odhlášení účastníka 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.
 

PŘIHLAŠOVADLO ZDE

 

Bližší info - organizátoři: 
  • Hynek Pečinka a Marta P. Perůtková (tel. 602 431 149, fox@malaliska.cz)