Adventní Budapešť

za sváteční atmosférou hlavního města Maďarska
3. - 4. 12. 2016 Budapešť (HU)
 
 
 

Adventní zájezd do maďarské metropole Budapešť za památkami, termálními lázněmi, trhy s místními specialitami a vánoční atmosférou. Čekají nás vánoční trhy zcela ve znamení tradic a folklóru, čas na návštěvu vyhlášených muzeí a galerií, pečené klobásky, dobré vínko a hřejivá voda termálních lázní. Adventní Budapešť potěší a zahřeje každého.

Program: Minibusem pro 18 cestujících odjedeme z Olomouce v 6:00 hod. z parkoviště „u letadla“.  Přejedeme do Budapešti, kde máme půlden a v neděli další na důkladné seznámení s hlavními lákadly staroslavného hlavního města Uherska, jeho adventní náladou i návštěvu vyhlášených termálních lázní a vánočních trhů. Můžete si udělat vlastní program, nebo zůstat součástí skupiny. V neděli se do Olomouce vrátíme do 19 hod.

Ubytování: Hotel Papillon*** na Růžovém vrchu nad Dunajem, opravdu jen kousek od nej památek     a také nedaleko termálních lázní. Vícelůžkové pokoje a apartmány s příslušenstvím a snídaní. Přímo v hotelu si můžete dopřát večeři za fajn cenu.

Kolik to bude stát? 1 450 Kč pro členy spolku Přátelé přírody z. s., nečlen připlatí 100 Kč. 

Cena zahrnuje dopravu fungl novým minibusem po celou dobu akce a ubytování ve 3* hotelu

Storno podmínky: Při odhlášení 30 a více dní před akcí činí stornopoplatek 50 % ceny, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. Při odhlášení méně než 30 dní před akcí se poplatek nevrací, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka.

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlašovadlo a počkejte na potvrzení rezervace. 

Následně zaplaťte účastnický poplatek na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 161203. Teprve připsáním zálohy na náš účet je účastník přihlášen.

Letáček s propozicemi: 1612_malaliska_advent_budapest.pdf (469 kB)

 

 

... jede s námi