Expedice České Švýcarsko

letní turisticko-poznávací pobyt na severozápadě Čech
 

so - so 16. – 23. 7. 2022 │ Krásná Lípa a okolí

Svoji tradiční prázdninovou delší akci za poznáním přírody a historie zajímavého kraje směřujeme letos na severozápad Čech, do pohraničního Šluknovského výběžku, obklopeného ze tří stran Německem. Rozkládá se zde česká polovina národního parku Česko-saské Švýcarsko, zasahují sem Lužické hory i CHKO Labské pískovce. Je tu přímo drsně krásně – a my máme příležitost to aspoň na chvíli zažít na vlastní kůži na své expedici pro zhruba 15 účastníků. Nenechte se pobízet a pojeďte s námi!

Podrobnosti k ubytování a programu najdete v propozicích níže.

 

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE 

 

Cena: 1 000 Kč člen / 1 300 Kč nečlen spolku Přátelé přírody, z. s.

V ceně 7× nocleh; k tomu nutno připočítat náklady na dopravu – vlak nebo auto. V předstihu před akcí proběhne schůzka přihlášených účastníků na domluvu ohledně programu, dopravy a stravy.

 

(V ceně 7× nocleh; k tomu nutno připočítat náklady na dopravu – vlak nebo auto.)
V předstihu před akcí proběhne schůzka přihlášených účastníků na domluvu ohledně programu, dopravy a stravy.V ceně 7× nocleh; k tomu nutno připočítat náklady na dopravu – vlak nebo auto. V předstihu před akcí proběhne schůzka přihlášených účastníků na domluvu ohledně programu, dopravy a stravy.

Přihlášení a storno podmínky

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte OBRATEM účastnický poplatek 1000/1300 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 220716. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet.

 

Storno podmínky: 

  • Při odhlášení účastníka 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.
 

PŘIHLAŠOVADLO ZDE

 

Bližší info - organizátoři: 
  • Jiřina a Zdeněk Zbožínkovi, tel. 730 141 601, jirina.zbozinkova@email.cz