Maďarsko: Dunajský ohyb

aktivní jarně-letní výjezd do blízkého zahraničí
 

st – ne 8. – 12. 6. 2022 │ Visegrád a okolí

Dunajský ohyb, který nazývají také „maďarské Wachau“, najdeme na sever od hlavního města Maďarska. Tam, kde se mezi horami zamáčknutá řeka stáčí k jihu, se rozprostírá jedno z nejkrásnějších panoramat země. Na Visegrádu, královském sídle Arpádovců, jehož pozůstatky stále ční nad řekou, se odehrávaly významné události maďarských dějin i současnosti. S ubytováním přímo v městečku Visegrád na břehu Dunaje budeme poznávat zdejší atmosféru, přírodu i historii a podíváme se do okolních městeček i lesů blízkého pohoří Börzsöny. Kapacita akce je 15 účastníků včetně organizátorů.

Podrobnosti k ubytování a programu najdete v propozicích níže.

 

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE 

 

Cena: 5 500 Kč člen / 5 800 Kč nečlen spolku Přátelé přírody, z. s.

V ceně 4× nocleh se snídaní, doprava vlakem na akci a zpět. Může být lehce navýšena, max o 15 %, podle aktuálního kurzu a ceny společné jízdenky. Ale také snížena.

 

Přihlášení a storno podmínky

 

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte OBRATEM zálohu 3000 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 220608. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet. Zbytek doplaťte na účet pod stejným symbolem do 30. 3. 2022.

Nebude-li se akce moci konat z objektivních důvodů způsobených epidemií koronaviru, vrátíme zaplacený účastnický poplatek. Jinak platí níže uvedené storno podmínky.

 

Storno podmínky: 

  • Při odhlášení účastníka 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.
 

PŘIHLAŠOVADLO ZDE

 

Bližší info - organizátoři: 
  • Hynek Pečinka a Marta P. Perůtková (tel. 602 431 149, fox@malaliska.cz)