Na Chřiby nejen na hřiby

24. - 28. 10. 2015 (so - st) Spytihněv, okr. Zlín

5 dní a 4 noci poznávání jihomoravské hornatiny Chřiby: historie, sport, turistika
 

Přírodní park Chřiby, lidově Buchlovské hory, je nevelké zalesněné pohoří v samém středu Moravy, táhnoucí se mezi Kyjovem a Otrokovicemi. Odděluje od sebe Hanou a Slovácko. Jsou tu rozlehlé bukové lesy, staré hrady a jejich zříceniny, bizarní pískovcové skály, mystická hradiště a památky z dob Velkomoravské říše. V podhůří se pěstuje vinná réva; ve vinicích a polích je možné navštívit dobové větrné mlýny a rozhledny s krásným výhledem na chřibské kopce. Chřiby jsou neprávem opomíjenou částí Česka.

My zažijeme podzimní usínání přírody v přímém přenosu. V nenáročném terénu podnikneme výlety k historickým památkám, přírodním zajímavostem i skalním masivům. Chřiby na podzim nalákají nejen turisty či cyklisty, ale i vášnivé houbaře, fotografy či milovníky gastronomie. Zažijte s námi a našimi kamarády, Přáteli přírody z jihoněmeckého Metzingenu, podzim ve Chřibech. To se hned tak nevidí!


Propozice ke stažení zde.

 

Účastnický poplatek: 1.550 Kč člen / 1.700 Kč nečlen Přátel přírody

(v ceně je 4x ubytování, 4x polopenze, cesta autem z Olomouce a zpět)

Záloha: 600 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 151024. Teprve připsáním zálohy na náš účet je účastník přihlášen. Doplatek zaslat nejpozději do 30. 9. 2015.

Storno podmínky: Při odhlášení 20 a méně dní před akcí činí storno poplatek 60 % ceny, pokud účastník za sebe nesežene náhradníka. Záloha se vrací jen tehdy, pokud sám účastník za sebe sežene náhradníka.