Adventní Krakov s Přáteli přírody

sobota 5. 12. 2015 :: Krakov, Polsko
 

Krakov je historická rezidence polských králů s hradem Wawel a katedrálou, sídlo starobylé univerzity a arcibiskupství. Staré město s množstvím historických památek i parků je oblíbený cíl turistů a je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO.

Užijte si s námi jedinečné kouzlo vánočního Krakova a nechte se unést nádhernou atmosférou vánočních trhů, kde máte možnost nejen nakoupit úžasné dárky na Vánoce, ale také zapomenout na starosti všedních dnů. Pojeďte s námi zjistit, jak advent slaví naši severní sousedé!

 

Program zájezdu: Odjezd z Olomouce v 6:00 hod. z parkoviště „u letadla“.  Přejezd do Krakova, kde následuje pěší prohlídka starým městem: „Královskou cestou“ – Kanovnickou ulicí, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice – bývalá tržnice se suknem, Mariánský kostel, návštěva vánočních trhů aj.

Možnost prohlídky hradu Wawel, historického sídla polských králů, a katedrály. Vpodvečer návrat do Olomouce.

Fakultativně: Cestovní kancelář zajistí zájemcům cestovní pojištění (uveďte při přihlášení). Pokud budete chtít navštívit hrad Wawel, vstupné je asi 25 PLN
 

Účastnický poplatek: 690 Kč (doprava tam a zpět) - po přihlášení vyčkejte na potvrzení rezervace a pak zaplaťte celou částku na náš účet č. 2000220088/2010, var. symbol 151205.

Storno podmínky: Při nenastoupení na zájezd nebo zrušení účasti bez sehnaného náhradníka se poplatek nevrací.

 
 

 

Těšíme se na vaši účast!

Leták ke stažení:   1512_malaliska_adventni_krakov.pdf