Mazury - návrat do ráje

3. - 8. 7. 2015 
Sorkwity a okolí
Mazurská jezerní krajina na severovýchodě Polska

 

Loni jsme se tady zastavili jen na dvě noci a jezerní krajina na severovýchodě Polska protkaná stopami bohaté křižácké a staropruské historie a nyní osídlena milými lidmi nás naprosto uchvátila. Vracíme se na delší dobu, abychom Mazury pořádně prozkoumali. Stojí totiž za to! Pojeďte s námi na netradiční aktivní dovolenou!

Na cestách budeme celkem šest dní. První a poslední den budeme překonávat vzdálenost mezi domovem a naší základnou v Sorkwitech. Cestou se ale zastavíme na zajímavých místech. Během čtyř dnů pobytu na Mazurách poznáme přírodní krásy z vodní hladiny, když se poplavíme po soustavě zdejších jezer, dotkneme se historie křižáckých hradů i novodobých opevnění, ochutnáme místní zvláštní kuchyni, objevíme zdejší specifickou přírodu… a večery strávíme u kytary a pivka nebo procházkami kolem Lampackého jezera, u kterého budeme přímo bydlet.

Podrobnosti v propozicích zde: 1507 malaliska_mazury_promo.pdf (512 kB)

Doprava: Zajišťujeme vlastními auty (nabídněte!), v každém pojedou 4 pasažéři. Využití řidiči dostanou slevu z účastnického poplatku.
 
Nástupní místo: Olomouc, po domluvě možno i jinde po trase
 

Cena: spočítejte si svou cenu podle návodu v propozicích

V případě nepříznivé změny kurzu nebo cen může být cena akce navýšena až o 15 %.

Záloha: 1.500 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 150703. Teprve připsáním zálohy na náš účet je účastník přihlášen. Doplatek zaslat nejpozději do 31. 5. 2015.
 
Storno podmínky: Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny, pokud účastník za sebe nesežene náhradníka. Záloha se vrací jen tehdy, pokud sám účastník za sebe sežene náhradníka.
 
 

 

Zvláštnosti cestování s námi
  • Nejezdíme tam, co všichni. Naše akce se zaměřují na poznání příběhů krajiny a lidí, kteří v ní žijí.
  • Nejsme cestovní kancelář a akce pro nás není výdělečná a pro vás dotovaná. V podstatě vyjíždíme na akci jako parta, rozpočítáváme náklady a jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Jsme spolu rádi, neskupinkujeme se.
  • Během akce může každý účastník ovlivnit, co se bude dít, můžete přispět ke společné zábavě a dobré náladě. Počítáme s posezeními u kytar, společným grilováním apod.
  • Program se může měnit stejně jako počasí. Máme slabost pro zdravou improvizaci.
  • Není to ale chaos a anarchie. Účastníci by ale měli vědět, že se akce účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí a budou respektovat pořadatele.
DEJTE VĚDĚT I DALŠÍM VESELÝM KAMARÁDŮM A ZNÁMÝM, AŤ SE K NÁM PŘIDAJÍ!