Do buše / do duše

8. - 11. 5. 2014 (čt - ne) / Dědov u Teplic nad Metují

Na květnový prodloužený víkend ve východočeském Dědově zveme všechny členy Duhy Velké Medvědice a Malé lišky - klubu přátel přírody, jakéhokoliv věku, kteří rádi poznávají nové věci a nové lidi, rádi si hrají, baví se a nebojí se recese! Ty, kterým nevadí spaní ve spacáku, vrzavá podlaha, vaření na sporáku zrekonstruované kachlové pece, stoletá cihlová dlažba v síni a suchý záchod. Ty, kteří oželí televizi, tekoucí vodu a sterilní čistotu. Uvidíte krásnou východočeskou vesničku a okolí, které je zrovna natřískané pozoruhodnostmi. Už jen naše 200 let stará chalupa by stačila, ale to je málo! Pojeďte s námi tak trochu do buše, i do (nejen) své duše!

Plán akce a další podrobnosti v letáku: 1405_malaliska_velmed_dobuse_pozv.pdf (150 kB)

Doprava: Zajišťujeme vlastními auty (nabídněte!), v každém pojedou 4 pasažéři.
 
Nástupní místo: Olomouc, po domluvě možno i jinde po trase

Účastnický poplatek: 777 Kč 

(v ceně je 3x ubytování, cesta autem/vlakem z Olomouce a zpět, strava a program po celou dobu akce)

Na akci je žádána další dotace. Jakmile budeme vědět výši dotace (a tedy konečnou cenu akce), ozveme se. Pokud byste s cenou nesouhlasili, zálohu plně vrátíme.

Záloha: 200 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 140508 nejpozději do 31. 3. 2014. Teprve připsáním zálohy na náš účet je účastník přihlášen. 

 
Storno podmínky: Záloha se vrací jen tehdy, pokud sám účastník za sebe sežene náhradníka.
 
 
 
Zvláštnosti cestování s námi
  • Nejezdíme tam, co všichni. Naše akce se zaměřují na poznání příběhů krajiny a lidí, kteří v ní žijí.
  • Nejsme cestovní kancelář a akce pro nás není výdělečná a pro vás dotovaná. V podstatě vyjíždíme na akci jako parta, rozpočítáváme náklady a jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Jsme spolu rádi, neskupinkujeme se.
  • Během akce může každý účastník ovlivnit, co se bude dít, můžete přispět ke společné zábavě a dobré náladě. Počítáme s posezeními u kytar, společným grilováním apod.
  • Program se může měnit stejně jako počasí. Máme slabost pro zdravou improvizaci.
  • Není to ale chaos a anarchie. Účastníci by ale měli vědět, že se akce účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí a budou respektovat pořadatele.

Tuto akci finančně podpořilo statutární město Olomouc