Súlovské vrchy

3. – 6. 7. 2014 (čt – ne) / Súlov, Žilinský kraj, Slovensko

4 dny a 3 noci v přírodě kousek na druhé straně našich východních hranic

Súlovské vrchy jsou malý horský celek na severozápadním Slovensku, který se nachází mezi údolími Rajčianky a Váhem, mezi městy Žilina, Považská Bystrica a Rajec. Nejkrásnější částí oblasti jsou Súlovské skály, na jejichž úpatí budeme ubytovaní v malé chatě. Na relativně malém území jsou pohromadě bizarní skalní věže, strmá bradla, jehly, okna, homole, také dvě jeskyně a zřícenina Súlovského hradu. Dominuje zde vzácná fauna a flóra. Procházky tímto krajem nejsou fyzicky příliš náročné, a přitom velmi zajímavé.

 
Plán cesty a další podrobnosti v letáku: 1407_malaliska_sulovske_skaly_promo.pdf (256 kB) 
 
Doprava: Zajišťujeme vlastními auty, v každém pojedou 4 pasažéři.
 
Nástupní místo: Olomouc, po domluvě možno i jinde po trase

 

Účastnický poplatek: 1.500 Kč člen / 1.650 Kč nečlen Přátel přírody

(v ceně je 3x ubytování, cesta autem z Olomouce tam, během akce, a zpět)

Záloha: 600 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 140703. Teprve připsáním zálohy na náš účet je účastník přihlášen. Doplatek zaslat nejpozději do 31. 5. 2014.

Storno podmínky: Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí storno poplatek 60% ceny, pokud účastník za sebe nesežene náhradníka. Záloha se vrací jen tehdy, pokud sám účastník za sebe sežene náhradníka.

 

Zvláštnosti cestování s námi
  • Nejezdíme tam, co všichni. Naše akce se zaměřují na poznání příběhů krajiny a lidí, kteří v ní žijí.
  • Nejsme cestovní kancelář a akce pro nás není výdělečná a pro vás dotovaná. V podstatě vyjíždíme na akci jako parta, rozpočítáváme náklady a jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Jsme spolu rádi, neskupinkujeme se.
  • Během akce může každý účastník ovlivnit, co se bude dít, můžete přispět ke společné zábavě a dobré náladě. Počítáme s posezeními u kytar, společným grilováním apod.
  • Program se může měnit stejně jako počasí. Máme slabost pro zdravou improvizaci.
  • Není to ale chaos a anarchie. Účastníci by ale měli vědět, že se akce účastní dobrovolně a na vlastní nebezpečí a budou respektovat pořadatele.

Těší se na vás vedoucí akce Eva Kráčmarová a Marcela Moser.