Sraz slovenských turistů: Malé Karpaty

na pět dnů do západních končin našich východních sousedů

st – ne 4. – 8. 7. 2018 | Piešťany a okolí (Slovensko) - čtvrtek a pátek jsou státní svátky

Na první pohled vypadají nezajímavě a jen málokdy se při cestách na Slovensko stávají hlavním cílem. Kdo má však Malé Karpaty prochozené, ví, že nevysoké pohoří za Bratislavou může svými krásami směle konkurovat mnohem vyšším a známějším slovenským horám. No a druhé lákadlo jsou lázeňské Piešťany.

Po několika lety se se 16 zájemci vrátíme na Slovensko, na dohled našich společných hranic. Připojíme se k 65. ročníku celoslovenského srazu Klubu slovenských turistů a zúčastníme se jimi připravených túr a doprovodného programu. Pojedeme ve středu „po práci“, abychom se ve čtvrtek ráno už mohli naplno vrhnout do objevování zdejšího kraje. Akce je určena pro dospělé všeho věku, pod dozorem dospělého s námi mohou jet i účastníci mladší 18 let. Podrobný program najdete v propozicích.

 

Účastnický poplatek: 2 950 Kč člen / 3 150 Kč nečlen spolku Přátelé přírody z. s.

zahrnuje 4 noci na internátu Hotelové akademie v centru města ve 4lůžkových pokojích, polopenzi, účastnický poplatek KST a zpáteční skupinové jízdné vlakem. 

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte zálohu 1000 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 180704. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet. Zbytek doplaťte na účet pod stejným symbolem do 20. 5. 2018.

 
 
 
Storno podmínky: 
  • Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.

 

 
Bližší info - vedoucí akce: 

Helena Jandová (736 121 022, helenajandova@seznam.cz) a Hynek Pečinka (602 431 149, fox@malaliska.cz)