Lašský víkend

vícedenní výjezd za příběhem krajiny a jejích lidí do jarních Beskyd

pá – ne 20. – 22. 4. 2018 | Štramberk a okolí

Další letošní vícedenní výjezd za příběhem krajiny a jejích lidí míří do jarních Beskyd, přesně do města Štramberka a jeho pěkného okolí. Štramberk – to jsou uši, které každého hned jistě napadnou. Také věž zdejšího hradu s názvem Trúba. Žil zde kreslíř pravěku Zdeněk Burian, kterého inspirovalo prehistorické naleziště v jeskyni Šipka. Štramberk má i svůj malý pivovar. Během víkendu navštívíme i okolí Štramberka – sousední Kopřivnici, zříceninu hradu Starý Jičín a historické město Nový Jičín. Věštíme povedenou akci, na niž bereme nejvýše 20 účastníků. Proto se registrujte včas!

Ubytování: Ve starobylém domě na štramberském náměstí (útulný, prostorný, památkově chráněný) ve 4lůžkových apartmánech, společné sprchy a WC, plně vybavená prostorná kuchyň… www.udavidu.cz

Stravování: Účastníci si zajistí sami (kuchyňka, nebo dobré vyzkoušené hospůdky za běžné ceny hned u domu)

Doprava: Zajistíme vlastními auty (pokud máte, nabídněte své auto v přihlášce a počet volných míst). Vyjedeme v pátek odpoledne.

 

Účastnický poplatek: 600 Kč člen spolku Přátelé přírody z. s. / 750 Kč nečlen.

(v ceně 2× ubytování a příspěvek na dopravu)

 

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte celou částku na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 180420. Účastník je přihlášen až připsáním částky na náš účet.

 
 
 
Storno podmínky: 
  • Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 200 Kč, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. Při odhlášení 7 a méně dní před začátkem akce propadá celá částka účastnického poplatku.
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.

 Propozice ke stažení zde 

 

Akci vedou Lenka Pospíšilová a Hana Hulíková, průvodcem bude Tomáš Pospíšil ml.

Bližší info: Hanka – 739 253 674, salavka@seznam.cz; Lenka – 603 214 518, lenocka@lutin.cz