Lyžařský víkend v Beskydech

zasněžený pobyt pro fanoušky zimních sportů a jiných zábav
čt - ne 15. - 18. 2. 2018 │Horní Bečva (okr. Vsetín)
 

Čtyřdenní příležitost pro lyžování sjezdové i běžecké, procházky zimní přírodou, stavění sněhuláků, vaření grogu a všeobecné příjemné zimní nálady se nabízí 16 zájemcům, kteří se vejdou do Chaty Bečvice situované na konci valašské vsi Horní Bečva. Chata je svou polohou výborně dostupná jak autem, tak veřejnou dopravou a současně leží nedaleko sjezdovek, turistických tras a řady atraktivních míst a pamětihodností.

Skiareál Sachovka je 300 m od chaty, další pak 2 km. Skiareály jsou s možností večerního lyžování. Škola lyžování a snowboardingu pro děti i dospělé s vedením příjemných, zkušených instruktorů. Další skiareály v okolí. Desítky kilometrů udržovaných běžeckých tratí.

 

Ubytování: 4× čtyřlůžkový pokoj – peřiny s povlečením, společné sprchy a WC, vybavená kuchyně, společenská místnost. Stravování: vlastní zásoby, nebo restaurace v obci.

Doprava: po domluvě s přihlášenými účastníky buď všichni auty, nebo částečně veřejnou dopravou (vlak + bus, zastávka 5 minut od chaty).

Účastnický poplatek: 900 Kč

(v ceně je 3× ubytování a zůstává stejná, i když pojedete na méně nocí)

Jak se přihlásit: Vyplňte přihlašovadlo a rezervujte si místo. Po potvrzení místa zaplaťte zálohu 500 Kč na účet č. 2000220088/2010, var. symbol 180215. Účastník je přihlášen až připsáním zálohy na náš účet. Zbytek doplaťte na účet pod stejným symbolem do 20. 1. 2018.

 
 
Storno podmínky: 
  • Při odhlášení 40 a méně dní před akcí činí stornopoplatek 60 % ceny akce, pokud účastník za sebe sám nesežene náhradníka. 
  • Záloha účastnického poplatku se vrací jen tehdy, pokud účastník za sebe sám sežene náhradníka. 
  • O případných odůvodněných výjimkách z těchto pravidel může na žádost účastníka rozhodnout rada skupiny.
 

 Propozice ke stažení zde 

 
Bližší info - vedoucí akce: 
  • Jaromír Stojan Jiřík (775 760 429, jirik@cbaspektrum.cz)
  • Petr Trpaslík Zatloukal (731 609 679, pzp@email.cz)