červenec - srpen 2012 s Malou liškou

Všechny akce jsou určeny pro dospělé a taky jejich děti či vnoučata. Přihlaste se na ně přímo u organizátorů nebo kliknutím na tento odkaz: Přihlásit

 

Úterý 10. července: Posed - neformální setkání členů a příznivců klubu

Průběžně od 17 do 21 hod. v Nekuřácké restauraci Na Bazéně pár kroků od letadla. Salonek je jen pro nás, mají dobré jídlo i pití. A my dobrou náladu. Přijďte nás zkontrolovat, rádi vás uvidíme!)

 

So + ne 21. - 22. července: Horňácké slavnosti :: Velká nad Veličkou

MY z Malé lišky, co tak rádi zpíváme, si dovolujeme TY, co se rádi zapojí k muzicírování a nevadí jim trocha nepohodlí pod širákem, pozvat na jedinečný svátek lidové písničky do Velké nad Veličkou. Tyto slavnosti jsou tak výjimečné tím, že přečkali dobu totality a lidem vtiskli do srdcí lásku a porozumění k folklóru, který i při našich setkáních s kytarou, tak rádi zpíváme.

Slavnosti začínají již ve čtvrtek, ale Malá liška pojede až na hlavní program v sobotu 21. července. Přehled víkendového programu je na druhé straně. Na místě nás nečeká jen krásná muzika, tanec, zábava, ale i jarmark řemesel a místní speciality, ať tekuté či tuhé.

Horňáckou akci vede Libor Homola. Podrobnosti v letáku zde. Přihlaste se tady

 

Víkend 10. - 12. srpna: Letní přátelská chalupa :: Mladějov na Moravě

K setkání na své chalupě v Mladějově zve Zdeněk Beil. Připraveno je páteční posezení u táboráku s vlastní hudbou a zpěvem, dobrou náladou, s bečkou piva, s pečením brambor. Hlavním tahákem je sobotní rekonstrukce bitvy o Mladějov (1915), jízda mladějovskou lokálkou, lidová veselice až do... V neděli drobné práce na zahradě, sběr ovoce, co bude zralé, příprava společného guláše na oběd a odpoledne 12kilometrová naučná Hřebečská stezka. Lze se zúčastnit jen části akce. Podrobnosti v letáku  zde.  Přihlaste se tady

 

Úterý 14. srpna: Posed - neformální setkání členů a příznivců klubu

Průběžně od 17 do 21 hod. v Nekuřácké restauraci Na Bazéně pár kroků od letadla. Salonek je jen pro nás, mají dobré jídlo i pití. A my dobrou náladu. Přijďte nás zkontrolovat, rádi vás uvidíme!)